Bicicleta MARIN Wildcat Trail 1 WFG 27.5" 2021

Trebuie să fiţi autentificat pentru a evalua acest produs. (0 evaluări)
2,245 Lei
Cod: 730140002-S
Disponibil la comanda
Gama WILDCAT, de la Marin, este dedicata doamnelor care cauta o bicicleta completa ( Trail 3 si Trail 5 ) dar si celor care cauta o bicicleta de agrement, Trail 1.
Produsul se comanda de la furnizor, disponibilitatea si timpul de livrare vor fi comunicate dupa plasarea comenzii.
Brand: MARIN

CADRU: Series 1 6061 Aluminum, Women's Specific Frame, 27.5” Wheels, Low Standover, 68mm BB shell, 135mm Forged Dropouts, Chainstay Mounted Disc Brakes

FURCA: SR Suntour XCE Disc, 100mm Travel, Preload Adjustment, 46mm Offset

JANTE: Marin, Double Wall Alloy

BUTUCI FATA/SPATE: Formula, 32H / Formula, 32H

CAUCIUCURI: MTB, 27.5"

SCHIMBATOR FATA : Shimano FD-TX500

SCHIMBATOR SPATE : Shimano Tourney, 7-Speed

ANGRENAJ : Alloy Crank, Steel Chainrings, 42/34/24T

MONOBLOC : Sealed Cartridge Bearings, Square Taper

LANT : KMC Z50

CASETA PINIOANE : SunRace 7-Speed, 11-34T

FRANA FATA : Power CX7 Mechanical Disc, Shimano Pad Compatible, 160mm Rotor

FRANA SPATE : Power CX7 Mechanical Disc, Shimano Pad Compatible, 160mm Rotor

GHIDON: Marin 31.8 Riser, 12mm Rise, 780mm Width

PIPA: Marin Alloy, 31.8mm Clamp, 45mm

MANSOANE: Marin Dual Density

CUVETE: FSA No.10-P

TIJA SA: Marin Alloy, 30.9

SA: Marin MTB

PEDALE: Nylon Platform

GEOMETRIE: 

Wildcat Trail 1 geometry diagram

 XSSML
ASTACK580.8585.5590595
BREACH400415430445
CHEADTUBE ANGLE68.5°68.5°68.5°68.5°
DHEADTUBE LENGTH100105110115
ESEATTUBE ANGLE74°74°74°74°
FSEATTUBE LENGTH330381431481
GTOPTUBE EFFECTIVE566.5583599.2615.5
HBB HEIGHT307307307307
IBB DROP48484848
JCHAINSTAY430430430430
KWHEELBASE1084.51101.31118.21135
LSTANDOVER HEIGHT613.02646.3686.87723.7
MFORK OFFSET44444444
SEATPOST DIAMETER27.227.227.227.2
HANDLEBAR WIDTH740740740740
STEM LENGTH45454545
CRANK LENGTH170170175175

 

 

Toate dimensiunile sunt in milimetri.

Trebuie să fiţi autentificat pentru a putea adaugă comentarii. Autentificare