Bicicleta MARIN Pine Mountain 1 29" - Navy 2021

Trebuie să fiţi autentificat pentru a evalua acest produs. (0 evaluări)
6,420 Lei
(7,056 Lei)
Cod: 730120002-1
Stoc limitat
Brand: MARIN

CADRU: Series 2 Double Butted CrMo, 29" Wheels, Boost 141x9mm Open Dropout, 73mm Threaded BB, Plentiful Gear Mounts

FURCA: RockShox Recon RL, 120mm Travel, Compression and Rebound Adjustment, Alloy Tapered Steerer, Solo Air Spring, 110x15mm Boost Spacing, Maxle Stealth, 42mm Offset

JANTE: Alloy Double-Wall, Offset Spoke, 32mm ID, Tubeless Compatible

BUTUC SPATE: Forged Alloy, 141x9mm, 32H

BUTUC FATA : Forged Alloy, 110x15mm, 32H

CAUCIUCURI: Vee Tire Flow Snap, 29x2.6", Wire Bead

SCHIMBATOR SPATE : Shimano Deore 11-Speed

SCHIMBATOR FATA : -

MANETA SCHIMBATOR : Shimano Deore 11-Speed

ANGRENAJ: Marin Forged Alloy 1x11, Hollow Spindle, Steel Narrow Wide 32T Chainring, 76mm BCD

MONOBLOC: External Sealed Cartridge Bearings

LANT: KMC X11

CASETA PINIOANE: SunRace 9-Speed, 11-36T

FRANA FATA: Shimano MT420, 4-Piston, Hydraulic Disc, 180mm Rotor

FRANA SPATE: Shimano MT400, 2-Piston, Hydraulic Disc, 160mm Rotor

MANETA FRANE : Shimano MT400 Hydraulic

GHIDON: Marin Bedroll Bar, 50mm Rise, 780 Width, 10˚ Backsweep, 6˚ Upsweep

PIPA: Marin 3D Forged Alloy, 35mm

MANSOANE: Marin BearPaw Locking

CUVETE: FSA Orbit ITA, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8" x 1 1/2”

TIJA SA: Marin Alloy, 30.9mm

SA: Marin Pine Mountain Trail

PEDALE: Marin Pine Mountain Trail

GEOMETRIE 

Pine Mountain 1 geometry diagram

 SMLXL
ASTACK626630.6635.2644
BREACH410430455485
CHEADTUBE ANGLE66.5°66.5°66.5°66.5°
DHEADTUBE LENGTH95100105115
ESEATTUBE ANGLE74.5°74.5°74.5°74.5°
FSEATTUBE LENGTH381431482520
GTOPTUBE EFFECTIVE572593619.3651.6
HBB HEIGHT315315315315
IBB DROP60606060
JCHAINSTAY430430430430
KWHEELBASE1137.51159.51186.51220.5
LSTANDOVER HEIGHT694740784817
MFORK OFFSET51515151
SEATPOST DIAMETER30.930.930.930.9
HANDLEBAR WIDTH780780780780
STEM LENGTH35353535
CRANK LENGTH170175175175

 

Toate dimeniunile sunt in milimetri. 

Trebuie să fiţi autentificat pentru a putea adaugă comentarii. Autentificare