Bicicleta MARIN DSX 1 700C 2021

Trebuie să fiţi autentificat pentru a evalua acest produs. (0 evaluări)
4,995 Lei
Cod: 732422003
Stoc limitat
Gravel bike.
Brand: MARIN
Marime: M

CADRU: Series 3 DSX, 6061 Aluminum, Tapered Head Tube, Relieved BB, Internal Cable Routing, Mudguard and Rack Mounts, Flat Mount Disc, 142x12mm Thru-Axle

FURCA: Marin Full Carbon w/ Tapered Steerer, 12mm Thru-Axle, Flat-Mount Disc, Fender Eyelets

JANTE: Marin Aluminum Double Wall, 21mm Inner, Disc Specific

BUTUCI SPATE / FATA: Forged Aluminum Alloy, 142x12mm, 32H / Forged Aluminum, 100x12mm, 32H

CAUCIUCURI: WTB Riddler, 700Cx45mm

SCHIMBATOR SPATE : Shimano Deore 11-Speed

SCHIMBATOR FATA : -

MANETA SCHIMBATOR : Shimano Deore 11-Speed

ANGRENAJ: Forged Aluminum, 42T Steel Narrow Wide Chainring

MONOBLOC: Sealed Cartridge

LANT: KMC X11

CASETA PINIOANE: Sunrace 11-Speed, 11-51T

FRANA FATA: Tektro HD-R280 Flat Mount Hydraulic Disc, 160mm Rotor

FRANA SPATE: Tektro HD-R280 Flat Mount Hydraulic Disc, 160mm Rotor

MANETA FRANE : Tektro Hydraulic

GHIDON: Marin MiniRiser

PIPA: Marin 3D Forged Alloy

MANSOANE: Marin MTB

CUVETE: FSA No.42 ACB, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8” x 1 1/2”

TIJA SA: Marin Alloy

SA: Marin DSX

PEDALE: Commute Platform

EXTRAS: Bolt-On Thru-Axles F and R

 GEOMETRIE 

DSX 1 geometry diagram

 SMLXL
ASTACK544.4572.5600.6628.7
BREACH380405420435
CHEADTUBE ANGLE69.5°69.5°69.5°69.5°
DHEADTUBE LENGTH120150180210
ESEATTUBE ANGLE74°74°74°74°
FSEATTUBE LENGTH430480520558
GTOPTUBE EFFECTIVE536.1569.2592.2615.3
HBB HEIGHT279.5279.5279.5279.5
IBB DROP80808080
JCHAINSTAY425425425425
KWHEELBASE1024.4210601085.41110.9
LSTANDOVER HEIGHT658.76700.51730.39758.5
MFORK OFFSET50505050
SEATPOST DIAMETER27.227.227.227.2
HANDLEBAR WIDTH640680680680
STEM LENGTH70707070
CRANK LENGTH170170175175
Trebuie să fiţi autentificat pentru a putea adaugă comentarii. Autentificare