Bicicleta MARIN Bolinas Ridge 1 27.5" - Albastru 2021

Trebuie să fiţi autentificat pentru a evalua acest produs. (0 evaluări)
2,395 Lei
Cod: 730137002 S
Disponibil la comanda
Produsul se comanda de la furnizor, disponibilitatea si timpul de livrare vor fi comunicate dupa plasarea comenzii.
Brand: MARIN

CADRU: Series 1 6061 Aluminum, 27.5”/29" Wheels, Low Standover, 68mm BB shell, 135mm Forged Dropouts, Chainstay Mounted Disc Brakes

FURCA: SR Suntour XCE Disc, 100mm Travel, Preload Adjustment, 46mm Offset

JANTE: Marin, Double Wall Alloy

BUTUCI FATA/SPATE: Forged Alloy, 32H / Forged Alloy, 32H

CAUCIUCURI: MTB, 27.5/29x2.25"

SCHIMBATOR SPATE : Shimano Tourney, 7-Speed

SCHIMBATOR FATA : Shimano FD-TX500

MANETA SCHIMBATOR : Shimano Tourney 3x7-Speed

ANGRENAJ: Alloy Crank, Steel Chainrings, 42/34/24T

MONOBLOC: Sealed Cartridge Bearings, Square Taper

LANT: KMC Z-8.3

CASETA PINIOANE: SunRace 7-Speed, 11-34T

FRANA FATA: Power CX7 Mechanical Disc, Shimano Pad Compatible, 160mm Rotor

FRANA SPATE: Power CX7 Mechanical Disc, Shimano Pad Compatible, 160mm Rotor

GHIDON: Marin 31.8 Riser, 12mm Rise, 780mm Width

PIPA: Marin Alloy, 31.8mm, 45mm

MANSOANE: Marin MTB, Closed End

CUVETE: FSA No.10-P

TIJA SA: Marin Alloy, 27.2mm

SA: Marin MTB

PEDALE: Nylon Platform

 

GEOMETRIE 

Bolinas Ridge 1 geometry diagram

 XSSM (27.5)M (29)LXLXXL
ASTACK580.8585.5590616620.5625630
BREACH400415430430445465475
CHEADTUBE ANGLE68.5°68.5°68.5°68°68°68°68°
DHEADTUBE LENGTH100105110110115120125
ESEATTUBE ANGLE74°74°74°74°74°74°74°
FSEATTUBE LENGTH330381431431481520559
GTOPTUBE EFFECTIVE566.5583599.2606.6623644.2655.6
HBB HEIGHT307307307311.5311.5311.5311.5
IBB DROP48484861616161
JCHAINSTAY430430430455455455455
KWHEELBASE1084.51101.31118.21160117711991210
LSTANDOVER HEIGHT649.11663.03706.24716.44744.89773.66806.58
MFORK OFFSET44444451515151
SEATPOST DIAMETER27.227.227.227.227.227.227.2
HANDLEBAR WIDTH780780780780780780780
STEM LENGTH45454545454545
CRANK LENGTH170170175

 

Toate dimeniunile sunt in milimetri.

Trebuie să fiţi autentificat pentru a putea adaugă comentarii. Autentificare