Bicicleta MARIN Bobcat Trail 3 27.5" - Negru 2021

Trebuie să fiţi autentificat pentru a evalua acest produs. (0 evaluări)
3,245 Lei
Cod: 730122003
Disponibil la comanda
Brand: MARIN
Dimensiune: 29"
Marime: M

CADRU: Series 2 6061 Aluminum, 27.5" or 29” Wheels, Low Standover, 68mm BB shell, 135mm Forged Dropouts, IS Chainstay Disc Mount, Internal Housing & Dropper Post Routing

FURCA: SR Suntour XCM HLO DS, 120mm Travel, Hydraulic Lockout, 46mm Offset

JANTE: Marin Aluminum Double Wall, 25mm Inner, Pinned Joint, Disc Specific

BUTUCI FATA/SPATE: Forged Alloy, 32H / Forged Alloy, 32H

CAUCIUCURI: MTB, 27.5/29x2.25"

SCHIMBATOR SPATE : Shimano Altus, 8-Speed

SCHIMBATOR FATA : Altus Double

MANETA SCHIMBATOR : Shimano Altus 2x8

ANGRENAJ: Alloy Crank, Steel Chainrings, 36/22T

MONOBLOC: Sealed Cartridge Bearings, Square Taper

LANT: KMC Z-8.3

CASETA PINIOANE: SunRace 8-Speed, 11-34T

FRANA FATA: Tektro HD-M275 Hydraulic Disc, 160mm Rotor

FRANA SPATE: Tektro HD-M275 Hydraulic Disc, 160mm Rotor

MANETA FRANE : Tektro M275 Hydraulic Disc

GHIDON: Marin 31.8 Riser, 12mm Rise, 780mm Width

PIPA: Marin Alloy, 31.8mm Clamp, 45mm

MANSOANE: Marin MTB, Closed End

CUVETE: FSA No.10-P

TIJA SA: Marin Alloy, 30.9

SA: Marin MTB

PEDALE: Nylon Platform

 

GEOMETRIE 

 

Bobcat Trail 3 geometry diagram

 XSSM (27.5)M (29)LXL
ASTACK594.7599.3604629.3634638.5
BREACH420435445445465480
CHEADTUBE ANGLE67.5°67.5°67.5°67°67°67°
DHEADTUBE LENGTH100105110110115120
ESEATTUBE ANGLE74.5°74.5°74.5°74.5°74.5°74.5°
FSEATTUBE LENGTH330381431431482520
GTOPTUBE EFFECTIVE585601612.5619.5640.8657
HBB HEIGHT307307307311.5311.5311.5
IBB DROP484848616161
JCHAINSTAY425425425440440440
KWHEELBASE1116.41133.31145.21177.41199.31216.3
LSTANDOVER HEIGHT639.42659.07705.48714.04744.93774.59
MFORK OFFSET444444515151
SEATPOST DIAMETER30.930.930.930.930.930.9
HANDLEBAR WIDTH780780780780780780
STEM LENGTH454545454545
CRANK LENGTH170170175175175175

 

Toate dimenisunile sunt in milimetri. 

Trebuie să fiţi autentificat pentru a putea adaugă comentarii. Autentificare