Bicicleta Marin Alpine Trail XR

Trebuie să fiţi autentificat pentru a evalua acest produs. (0 evaluări)
18,750 Lei
Cod: 732404001
Disponibil la comanda
Produsul se comanda de la furnizor, timpul de livrare va fi comunicat dupa plasarea comenzii.
Brand: MARIN
Dimensiune: 29"
  • CADRU - Series 4 6061 Aluminum Frame, 29” Wheels, 150mm Travel MultiTrac Suspension Platform, Internal Dropper Post and Rear Derailleur Routing, Chainstay Mounted Post Mount Disc Brake, 148x12mm Boost Thru- Axle, 73mm Threaded BB w/ ISCG05 Tabs

  • FURCA - RockShox Lyrik Ultimate, 29”, 160mm of Travel, Air Sprung, Debonair, Charger 2.1, Fast Black Stanchions, 110x15mm Maxle Stealth, 42mm Offset

  • SHOCK - Rock Shox Super Deluxe Coil Ultimate RCT, Coil Spring, Climb Switch, LS Compression and Rebound Adjustment, 205x65mm, Trunnion Upper Mount, 25mmxM8 Lower Mount (S/M = 300lb, L/XL = 450lb)

  • JANTE- Marin Aluminum Double Wall, 29mm Inner, Sleeved Joint, Disc Specific, Tubeless Compatible

  • BUTUC SPATE- Shimano HB-MT510B, 148x12mm, Centerlock, Microspline Freehub Body

  • BUTUC FATA- Shimano HF-MT410B, 110x15mm, Center\lock

  • SPITE, NIPLURI - 14g Black Stainless Steel

  • CAUCIUCURI - Fata: Maxxis Assegai 29x2.5”, MAXX TERRA, EXO+, Tubeless Compatible; Spate: Maxxis Assegai 29x2.5”, MAXX GRIP, DoubleDown, Tubeless Compatible

  • SCHIMBATOR - Shimano XT 12-Speed, SGS

  • MANETA SCHIMBATOR - Shimano SLX 12-Speed, I-Spec EV

  • ANGRENAJ - FSA Gradient, Modular 1x, 32T Direct Mount Chainring, MegaTooth Technology, Mego EXO Spindle, Boost Spacing

  • MONOBLOC - MEGAEVO BB, 73mm BSA Threaded

  • LANT - KMC X-12 Silver and Black

  • PINIOANE - Shimano SLX M7100 Cassette, 12-Speed, 10-51T

  • FRANA FATA - Shimano BR-MT420, 4-Piston Hydraulic Disc, 203mm Rotor

  • FRANA SPATE - Shimano BR-MT420, 4-Piston Hydraulic Disc, 180mm Rotor

  • MANETE FRANA - Shimano BL-M4100 Hydraulic, I-Spec EV Compatible

  • GHIDON - Race Face Affect R 35, 35mm Clamp, 780mm Width, 20mm Rise, 5º Up, 8º Back

  • PIPA - Race Face Affect R 35, 50mm

  • MANSOANE - Marin Single Clamp Locking

  • CUVETE- FSA No 57, Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8" x 1 1/2”

  • TIJA SA - X-Fusion Manic, 1x Composite Remote, Size S 125mm Travel, Size M and L 150mm Travel, Size XL 175mm Travel, 30.9mm

  • SA - Marin Speed Concept

  • PEDALE - fara

GEOMETRIE

Alpine Trail XR geometry diagram

                                                 SML
A-STACK619628632643
B-REACH430455480515
C-HEADTUBE ANGLE63.5°63.5°63.5°63.5°
D-HEADTUBE LENGTH100110115130
E-SEATTUBE ANGLE78°78°78°78°
F-SEATTUBE LENGTH390400425430
G-TOPTUBE EFFECTIVE561.7589615652
H-BB HEIGHT342342342342
I-BB DROP35353535
J-CHAINSTAY430430430430
K-WHEELBASE1199122912561297
L-STANDOVER HEIGHT714716732734
M-FORK OFFSET42424242
SEATPOST DIAMETER30.930.930.930.9
HANDLEBAR WIDTH780780780780
STEM LENGTH35353535
CRANK LENGTH170170170170

 Toate lungimile sunt in millimetri.

Trebuie să fiţi autentificat pentru a putea adaugă comentarii. Autentificare