Bicicleta Marin Alpine Trail 7

Trebuie să fiţi autentificat pentru a evalua acest produs. (0 evaluări)
13,800 Lei
Cod: 732403002-S
Disponibil la comanda
Alpine Trail 7 este o bicicleta full-suspension de enduro construita pentru "rideri" care muncesc si isi merita tura la vale!
Produsul se comanda de la furnizor, timpul de livrare va fi comunicat dupa plasarea comenzii.
Brand: MARIN
Dimensiune: 29"
  • CADRU:Series 4 6061 Aluminum Frame, 29” Wheels, 150mm Travel MultiTrac Suspension Platform, Internal Dropper Post and Rear Derailleur Routing, Chainstay Mounted Post Mount Disc Brake, 148x12mm Boost Thru- Axle, 73mm Threaded BB w/ ISCG05 Tabs

  • FURCA:RockShox Yari RC, 29”, 160mm of Travel, Air Sprung, Debonair, Compression and Rebound Adjustment, Fast Black Stanchions, 110x15mm Maxle Stealth, 42mm Offset

  • SHOCK:Rock Shox Deluxe Select + RT, Debonair Air Spring, 2 Position Compression and Rebound Adjustment, 205x65mm, Trunnion Upper Mount, 25mmxM8 Lower Mount

  • JANTE:Marin, Double Wall Alloy, 29mm Inner, Pinned Joint, Disc Specific, 32H, Tubeless Compatible

  • BUTUC SPATE:Shimano HB-MT410B, 148x12mm, Centerlock, Microspline Freehub Body

  • BUTUC FATA:Shimano HF-MT410B, 110x15mm, CenterlocK

  • CAUCIUCURI:Vee Tire Flow Snap, 29x2.6”, Tackee Compound, 72 TPI, Tubeless Compatible

  • SCHIMBATOR SPATE:Shimano Deore, 12-Speed, SGS

  • SCHIMBATOR FATA:-

  • MANETA SCHIMBATOR:Shimano Deore, 12-Speed, SL6100-IR

  • ANGRENAJ:FSA Comet Heavy Duty, Modular 1x, 32T Direct Mount Chainring, MegaTooth Technology, Boost Spacing

  • MONOBLOC:Mega EXO 73mm BSA

  • LANT:KMC X-12 Silver and Black

  • PINIOANE:Shimano, Deore M6100 12-Speed, 10-51T

  • FRANA FATA:Shimano BR-MT420, 4-Piston Hydraulic Disc Brake, 203mm Rotor

  • FRANA SPATE:Shimano BR-MT420, 4-Piston Hydraulic Disc Brake, 180mm Rotor

  • MANETE FRANA:Shimano BL-M4100 Hydraulic Lever, I-Spec EV Compatible

  • GHIDON:Marin Mini-Riser, 6061 Double Butted Aluminum, 780mm Width, 28mm Rise, 5º Up, 9º Back

  • PIPA:Marin 3D Forged Alloy, 35mm

  • MANSOANE:Marin Single Clamp Locking

  • CUVETE:FSA No 57E, Semi-Sealed Cartridge Bearings, 1 1/8" x 1 1/2”

  • TIJA SA:TranzX, YSP23JL, 1x Remote, Size S 125mm Travel, Size M and L 150mm Travel, Size XL 175mm Travel, 30.9mm

  • SA:Marin Speed Concept

  • PEDALE:-

         

 

GEOMETRIE 

Alpine Trail 7 geometry diagram

 SMLXL
A-STACK619628632643
B-REACH430455480515
C-HEADTUBE ANGLE63.5°63.5°63.5°63.5°
D-HEADTUBE LENGTH100110115130
E-SEATTUBE ANGLE78°78°78°78°
F-SEATTUBE LENGTH390400425430
G-TOPTUBE EFFECTIVE561.7589615652
H-BB HEIGHT342342342342
I-BB DROP35353535
J-CHAINSTAY430430430430
K-WHEELBASE1199122912561297
L-STANDOVER HEIGHT714716732734
M-FORK OFFSET42424242
SEATPOST DIAMETER30.930.930.930.9
HANDLEBAR WIDTH780780780780
STEM LENGTH35353535
CRANK LENGTH170170170170

 

TOATE LUNGIMILE SUN IN MILIMETRI

Trebuie să fiţi autentificat pentru a putea adaugă comentarii. Autentificare